Prenosni stroj za bušenje sa linijama TDG50IMP
Prijenosni alatni strojevi za bušenje promjera provrta: Prečnik bušenja 1.377 "-15.74" (35-400mm), provrtanje: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, hod osovinskog dovoda: 280 mm Za više informacija kontaktirajte nas putem e-pošte: prodaja @ dthmachines.com, web stranice: joysungportable.com tomeTel:+86 13823685815
TDG50IMP prijenosni dosadni stroj za šišanje na licu mjesta za obradu videa
Joysung marka TDG50IMP prijenosna linija dosadna mašina Opis proizvoda
Detalji o komponentama
Rotacijski pogon motora: Rotaciona kutija za pogon:
Električni motor marke Eibenstock 220V / 50Hz / 1800W 5: 1 crv oprema
Teška konstrukcija - Novi motori pokreću CLIMAX liniju dosadno (2)
linijski dosadni alati
Opis funkcije:
Cijeli dijelovi stroja su modularnog dizajna i mogu se brzo instalirati i rastaviti na licu mjesta.
Razne metode ugradnje, horizontalno bušenje, vertikalno bušenje, nagibno bušenje.
Dostupna je konstantna zakretna snaga, veliki kapacitet rezanja, jednostruki rezni kapacitet do 3 mm, sistem napajanja sa servo motorom, hidraulički motor, Njemačka EE motor je dostupan.