TDG50IMP na mjestu obrade bušotine rupe za bušenje
Prečnik bušenja: 1.377 "-15.74" (35-400mm), bušaća šipka: x50x1828 + 35 * 1200mm, aksijalni hod: 280mm
TDG50IMP
TDG50IMP Line stroj za bušenje
669
Kompaktan i modularan dizajn
Može se lako koristiti u bušenju na velikoj čeličnoj konstrukciji, posebno za usku obradu prostora. Fiksni može biti horizontalni ili vertikalni položaj, rotaciona pogonska jedinica i jedinica za punjenje mogu da se fiksiraju bilo gde na bušilici. Jedinica za hranjenje i rotaciona jedinica su samo 7KG i 5KG svaki, više prenosiv, korak manje regulacije raspona 0 do 0.5mm, lako postići naprijed i nazad razmjenu.
Boring bar
Visokokvalitetni legirani konstrukcijski čelik koji osigurava preciznost rezanja zbog svoje visoke čvrstoće i krutosti. Dužina šipke ima standardne 3 opcije: 1828mm 38 2438mm 00 3500mm, prilagođene dužine.
Pogonska jedinica
Električni motor, proizveden u Njemačkoj, jednofazni, 1250W & 1800W na raspolaganju. može postići rezove do maksimalne dubine od 6mm.
Vrhunska skalabilnost
& Oslash; Opcionalno jedna manja dosadna šipka za postizanje bušenja i Oslash-a, 55-400mm.
& Oslash; Tri dimenzije okrenute glave kako bi se postigao opseg obrade i Oslash; 80-450mm.
& Oslash; Opcioni auto-provodni zavarivač koji se koristi sa prenosnim linijskim bušenjem.
Svi dijelovi imaju svoju jedinstvenu prednost i jamče stabilan i točan rad cijelog sustava.
Parametar
Boring Bar
50mm
30mm (opcija)
Promjer otvora
55-400mm
35-400mm (opcija)
Boring Stock
300mm, 600mm
300mm, 600mm
Feed Rate
0-0.5mm / rev
0-0.5mm / rev
Pogonska jedinica
Jednofazni, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Facing Head
80-380mm, 120-450mm
80-380mm, 120-450mm
Podaci o testiranju na lokaciji
Promjer otvora
Dubina rezanja
Feed Rate
RPM
& Phi;
5mm
0.25
45. \ t
& Phi;
1mm
0.2
Materijal: Q345, Pogonska jedinica: 1250W, Električni motor